Wybierz interesujące Cię szkolenie

2950 zł
Czas: 245 godz.
Forma: weekendowo
Termin: od dnia 20.07.2024 r. - 31 dni
Miejsc: Ostatnie 3!

Szkolenie kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

Szkolenie uprawnia do wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej - obejmuje przygotowanie teoretyczne i praktyczne z wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych oraz znajomości przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia.
800 zł
Czas: 40 godz.
Forma: weekendowo
Miejsc: Ostatnie 3!

Szkolenie doskonalące umiejętności kwalifikowanych pracowników ochrony

Szkolenie upoważnia do zachowania wpisu na liście kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Zakres kursu obejmuje: wyszkolenie strzeleckie (w tym strzelania z pistoletu, rewolweru, pistoletu maszynowego, karabinka oraz strzelby), przedstawienie aktualnego stanu prawnego, udzielanie pomocy przedlekarskiej oraz samoobronę i techniki interwencyjne.
2850 zł
Czas: 229 godz.
Forma: weekendowo
Miejsc: Ostatnie 4!

Uzupełnienie wykształcenia do wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

Szkolenie do wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej dla absolwentów uczelni kształcących w zakresie: prawa, administracji publicznej, bezpieczeństwa narodowego lub bezpieczeństwa wewnętrznego. Szkolenie potwierdza przygotowanie teoretyczne i praktyczne w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych oraz znajomość przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia.
900 zł
Czas: 60 godz.
Forma: dziennie | weekendowo
Miejsc: Ostatnie 2!

Kurs samoobrony i technik interwencyjnych

Kurs obejmuje zajęcia praktyczne z zakresu stosowania technik samoobrony i technik interwencyjnych przez kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Nauczysz się, jak się bronić w razie próby użycia wobec Ciebie przemocy i jak dokonać skutecznej interwencji wobec sprawcy niebezpiecznego czynu przestępczego. Nasi instruktorzy (trenerzy) dostosują tempo zajęć oraz techniki samoobrony dla każdego uczestnika, bez względu na jego predyspozycje ruchowe i wiek. Program kursu może być dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestnika.